niedziela, 22 marca 2015

Najlepsza lokata bankowa i konto marca i kwietnia 2015

4% w skali roku na trzymiesięcznej lokacie bankowej do 10 tysięcy złotych, do 65zł dodatkowego bonusu pieniężnego oraz darmowe konto osobiste proponują Raiffeisen Polbank oraz Comperia we wspólnej akcji promocyjnej. Z tej okazji nie wypada nie skorzystać.

Nigdy nie byłem klientem Raiffeisen Polbanku, dzięki czemu spełniam jeden z warunków uczestniczenia w promocji, czyli nieposiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Najbardziej zależy mi na lokacie bankowej na 4% w skali roku (zakładanej przez aplikację mobilną) oraz dodatkowych bonusach pieniężnych (łącznie 65zł netto). Konto osobiste zakładam, bo muszę – to integralna część promocyjnego pakietu. Przy składaniu wniosku zrezygnowałem z karty płatniczej – korzystam z kart w innych bankach, a ta do promocyjnego konta kosztuje 3zł miesięcznie. Lepiej to od razu odstrzelić. Chyba że ktoś potrzebuje nowej lub jeszcze jednej karty.

Jak założyć najlepszą lokatę bankową i konto bankowe marca i kwietnia 2015, żeby cieszyć się świetnymi warunkami oraz premiami pieniężnymi?   

Najlepsza lokata bankowa marzec kwiecień 2015
Dobra lokata bankowa i dobre konto – marzec i kwiecień 2015

Organizatorem promocji jest firma Comperia. Tylko wnioski złożone za pośrednictwem specjalnie stworzonej na potrzeby tej oferty strony internetowej oraz przejście całej procedury zgodnie z regulaminem uprawniają do otrzymania bonusów pieniężnych. To również Comperia wypłaci nam do 29 maja 2015 roku do 65zł premii za założenie konta oraz lokaty w Raiffeisen Polbank.

Oferta zakończona 15 kwietnia 2015 roku.

Jakie są najważniejsze cechy Konta Wymarzonego w Raiffeisen Polbank, które zakładamy?

a) jest zakładane i prowadzone bezpłatnie
b) wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne
c) przelewy przez system internetowy są bezpłatne
d) karta płatnicza kosztuje 3zł miesięcznie, ale można z niej zrezygnować na etapie składania wniosku
e) wszystkie środki na koncie osobistym są oprocentowane (w tej chwili do 2% w skali roku)
f) bank udostępnia bankowość internetową oraz mobilną

Jakie są najważniejsze cechy Lokaty Mobilnej?

a) oprocentowanie nominalne 4% w skali roku
b) okres trwania – trzy miesiące
c) minimalna kwota depozytu – 1 tysiąc złotych
d) maksymalna kwota depozytu – 10 tysięcy złotych

Organizator promocji i pośrednik w całej akcji, firma Comperia, wypłaca dodatkowo bonusy pieniężne, łącznie 65zł „na rękę”:

a) 55zł za założenie Konta Wymarzonego 
b) 10zł za założenie Lokaty Mobilnej przez aplikację mobilną Raiffeisen Polbank

Pieniądze zostaną wypłacone do 29 maja 2015 roku przelewem na Konto Wymarzone w Raiffeisen Polbank, które założyliśmy w promocji. Ważnym krokiem w tej procedurze będzie wypełnienie danych do przelewu – będzie na to 5 dni roboczych od momentu otrzymania od Comperii wiadomości e-mail z instrukcjami. Taki e-mail powinniśmy otrzymać do 15 maja tego roku.

Poniższa tabelka pokazuje, jakie korzyści (netto) można osiągnąć uczestnicząc w tej promocji w zależności od tego, jaką kwotę zdeponujemy na Lokacie Mobilnej. Przy założeniu, że lokujemy na trzy miesiące 10 tysięcy złotych i spełniamy wszystkie warunki wypłaty premii, wzbogacimy się o prawie 150zł.


Gdzie założyć najlepszą lokatę bankową - marzec kwiecień 2015

Oferta zakończona 15 kwietnia 2015 roku.

Czy są jakieś ważne warunki wzięcia udziału w promocji ComperiaBonus?

a) nie możemy być posiadaczami konta w Raiffeisen Polbank (oferta dla nowych klientów)
b) musimy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o Konto Wymarzone w Raiffeisen Polbank
c) musimy poprawnie wypełnić dane osobowe na etapie rejestracji w ComperiaBonus, przy składaniu wniosku o konto oraz po otrzymaniu e-maila o bonusach pieniężnych w połowie maja

Jak założyć najlepszą lokatę bankową i konto osobiste marca i kwietnia 2015 – krok po kroku

Cała procedura dzieli się na dwie ważne części:

a) rejestracja na stronie organizatora (skąd zaczniemy składać wniosek i gdzie wypełnimy potem dane do premii)
b) złożenie wniosku o założenie Konta Wymarzonego i podpisanie umowy z Raiffeisen Polbank

Pierwszy krok to rejestracja na stronie organizatora promocji – zostawiamy swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail do komunikacji w trakcie trwania akcji.

Gdzie najlepsza lokata w marcu i kwietniu 2015

Otrzymamy wiadomość tekstową na telefon z potwierdzeniem rejestracji oraz – co ważniejsze – e-mail z dalszymi instrukcjami oraz odnośnikiem do naszego profilu na stronie ComperiaBonus.

Lokata z bonusem marzec i kwiecień 2015

Ustalamy hasło do profilu w ComperiaBonus (warto zapisać – będziemy tam wracać, chociażby w maju, żeby wypełnić dane do przelewu bonusów), a potem logujemy się do niego. Możemy przejść do składania wniosku o założenie Konta Wymarzonego w Raiffeisen Polbank.

Gdzie ulokować pieniądze w marcu i kwietniu 2015

W tym momencie jesteśmy przenoszeni na stronę Raiffeisen Polbank, gdzie mamy do wyboru dwa tryby zakładania konta:

a) przez internet za pomocą przelewu na 1zł z innego banku

b) przez kuriera

Wniosek o założenie lokaty bankowej i konta

W kolejnych krokach wypełniamy dane osobowe, a także precyzujemy umowę. Na tym etapie można zrezygnować z karty płatniczej i naklejki, które są źródłem kosztów (3zł miesięcznie). Wystarczy „odhaczyć”, że nie chcemy z nich korzystać.

I tyle. Bank w najbliższym dniu roboczym przetworzy nasz wniosek i otrzymamy dostęp do bankowości internetowej. Będziemy również mogli zainstalować na naszym urządzeniu mobilnym aplikację Mobilny Bank, przez którą założymy Lokatę Mobilną na 4% w skali roku.

Lokata Mobilna i Konto Wymarzone w Raiffeisen Bank

Z oferty można skorzystać (do 15 kwietnia, choć organizatorzy zastrzegają, że jest to oferta limitowana i ta data może się zmienić) rejestrując się przez tę stronę internetową organizatora.

Czy warto skorzystać z tej promocji?

Szczerze, nie widzę powodów, żeby z niej nie skorzystać. Chyba że ktoś z zasady nie lubi uczestniczyć w tego typu akcjach. Dla mnie najważniejsze w całej promocji są Lokata Mobilna na 4% w skali roku (jeśli wliczymy bonusy od organizatora, najlepsza lokata bankowa w marcu i kwietniu 2015) oraz 65zł premii.

Nowego konta osobistego nie potrzebuję, ale chętnie z ciekawości rzucę okiem na system transakcyjny i aplikację mobilną Raiffeisen Polbanku. Przyznaję jednak bez bicia, że szanse, że ten bank znajdzie we mnie po promocji wiernego i aktywnego klienta są bliskie zeru. Jestem szczęśliwie związany z innymi bankami i nie widzę potrzeby zmiany.

Z oferty można skorzystać (do 15 kwietnia, choć organizatorzy zastrzegają, że jest to oferta limitowana i ta data może się zmienić) rejestrując się przez tę stronę internetową organizatora.

Oferta zakończona 15 kwietnia 2015 roku.

Tutaj wszystkie artykuły o ofertach bankówlokatach bankowych oraz funduszach inwestycyjnych.

2 komentarze:

  1. Założyłam sobie konto, ale oprócz Wymarzonego Konta Osobistego mam też Lokacyjne. Czy te drugie jest wymagane? Jak czytałam regulaminy, to albo coś przeoczyłam, albo źle zaznaczyłam, bo nie zauważyłam wzmianki o tym drugim.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też widzę to konto w bankowości internetowej Raiffeisen Polbank, więc na pewno nie jest Pani wyjątkiem. Nie widziałem w trakcie składania wniosku możliwości rezygnacji z tego rachunku. To jest konto oszczędnościowe. Pozdrawiam, proszę wracać!

      Usuń

A co Ty sądzisz?