sobota, 24 listopada 2012

Rusza darmowy tygodnik Moja Przyszła Emerytura – zapisz się!

Od jutra rusza internetowy, e-mailowy tygodnik Moja Przyszła Emerytura. Zapisz się, a co niedzielę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mailowe wydanie nowego magazynu o oszczędzaniu i inwestowaniu.

Za darmo. Do końca świata!

Oprócz tego – przygotowałem dla każdego prezent. Darmowy e-book z opisem dziesięciu najprostszych sposobów oszczędzania i inwestowania. Do każdego dołączyłem jedną praktyczną wskazówkę. Wszystko na podstawie moich własnych doświadczeń z finansami osobistymi. To gotowe do zastosowania połączenie teorii (przystępnie napisanej) z praktyką.

Jak zapisać się na cotygodniowy newsletter Moja Przyszła Emerytura? Nic prostszego - wypełnij formularz po prawej stronie.

Tygodnik Moja Przyszła Emerytura – jak to działa?

zapisz się na newsletter Moja Przyszła Emerytura
Pomysł jest prosty – co niedzielę chciałbym przesyłać na skrzynkę pocztową każdego z prenumeratorów krótkiego e-maila. Dlaczego? To strona już nie wystarczy?

Dla jednych wystarczy, dla drugich nie wystarczy. Cotygodniowy e-mail pomoże wszystkim, którzy:

- wolą zwięzłe podsumowanie raz w tygodniu od częstych wizyt na stronie,
- chcą otrzymywać bonusowe materiały, wskazówki, pomysły, itp.
- chcą wiedzieć, co wydarzy się na stronie w kolejnym tygodniu,
- chcą być w kontakcie z ludźmi myślącymi długoterminowo o swoich finansach.

Czyli co dokładnie będę dostawał co niedzielę?

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będą to co najmniej trzy rzeczy:

- podsumowanie tygodnia w serwisie Moja Przyszła Emerytura,
- zapowiedzi tematów na kolejny tydzień,
- bonus.

Jaki to bonus? Pierwszy bonus dla każdego prenumeratora to darmowy e-book „10 sposobów oszczędzania i inwestowania” z mnóstwem użytecznych wskazówek, które pozwolą nam choć trochę uporządkować i polepszyć nasze finanse osobiste. 

Jeśli uważasz, że informacje w nim zawarte mogą pomóc Twojemu znajomemu czy rodzinie – prześlij go im. Nie musisz pytać mnie o zgodę. To Twoja kopia.

W kolejnych tygodniach bonusem może być dodatkowy artykuł, którego nie opublikowałem na stronie, jakieś narzędzie porządkowania swoich finansów, sugestia innej strony lub książki wartej Twojej uwagi czy cokolwiek innego, co wnosi wartość do tematu długoterminowego oszczędzania, inwestowania i bogacenia się. Nie tylko finansowego.

Tak to będzie wyglądać w praktyce (kliknij, żeby powiększyć):

Tak będzie wyglądał newsletter Moja Przyszła Emerytura w Twojej skrzynce
Czy będę mógł się wypisać z prenumeraty?

W każdym momencie. Możesz nawet zapisać się, pobrać darmowego e-booka i natychmiast się wypisać. Ale musisz wiedzieć, że będę się starał, żeby co tydzień trafiało do Ciebie coś wartościowego i nigdy nie pojawił się powód do wypisania się z prenumeraty tygodnika Moja Przyszła Emerytura.

Chcę, żeby ten serwis został w internecie jak najdłużej i był jak najbardziej użyteczny dla czytelników. Sam też kiedyś przejdę na emeryturę – dlaczego strona nie miałaby dotrwać do tego momentu. A nawet dłużej!

Zapraszam serdecznie i do usłyszenia w Twojej skrzynce pocztowej.

10 komentarzy:

 1. no to czekam na newslettera....:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy poszedł o 14 wczoraj, najbliższy mniej więcej o tej samej porze w tą niedzilę. Do usłyszenia.

   Usuń
 2. Czy jak ktoś się zapisał, to czy otrzyma poprzednie numery newslettera?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, system jest zaprogramowany tak, żeby nowym osobom wysyłać tylko newsletter powitalny oraz nowe newslettery od najbliższej niedzieli.

  Ale proszę się zapisać i wysłać do mnie email z prośbą o porzednie numery - z przyjemnością prześlę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, od ostatniego wpisu minęło trochę czasu a ja się zapisałam dziś, mam nadzieję, że dostanę coś w niedzielę;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś na pewno. Od pewnego czasu publikuję tylko dwa teksty w tygodniu i rozważam zmniejszenie częstotliwości do jednego artykułu na tydzień - tymczasowo lub na stałe. Zapraszam do czytania tekstów archiwalnych - tam jest sporo wiedzy.

   Usuń
 5. Witam
  Poszukując odpowiedzi na odwieczne pytanie gdzie inwestować natrafiłem na ta stronę. Chciałbym się dowiedzieć od Państwa czy inwestowanie w IKE jest choć trochę opłacalne . Chciałbym dodać ze inwestuje w IKE plus ubezpieczenie od 5 lat i z tego co wiem nie jest najlepiej . Tzn koszta utrzymania funduszu itd ''zjadają'' moje ''zarobki'' Czy ktoś z Państwa na forum ma podobnie i nie wie czy rezygnować czy starać się płacić do 65 roku życia , czy poprostu odkładać do skarpety a ubezpieczyć się na życie osobno ? Na łamach forum proszę o radę. Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, moje odpowiedzi na te pytania znajdzie Pan/Pani w niektórych poprzednich wpisach na temat IKE, między innymi tutaj i tutaj. Pozdrawiam, proszę wracać!

   Usuń
 6. Witam, czy na newsletter można jeszcze się zapisać? Nigdzie na stronie nie mogę znaleźć podlinkowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na samej górze prawego paska bocznego. Jeśli korzysta Pan / Pani z urządzeń mobilnych formularz zapisu może być niewidoczny, ponieważ prawy pasek boczny nie wyświetla się na mniejszych ekranach. Poprawię to w przyszłości.

   Pozdrawiam, proszę wracać!

   Usuń

A co Ty sądzisz?