środa, 18 listopada 2015

[strefa okazji] Darmowe konto bankowe i karta w BZWBK plus premia 100zł za spełnienie drobnych warunków

Jeszcze do piątku (27 listopada) można skorzystać z hojności Banku BZWBK i jego partnera sprzedażowego firmy Agora. Ja zrobiłem to dzisiaj.

W promocji „Godne Polecenia 4% z gwarantowaną premią 100zł” każdy, kto spełni niewygórowane warunki, może liczyć na:

a) 100zł netto premii od organizatorów (wypłacana do 29 lutego 2016)
b) bezpłatne konto bankowe z darmową kartą płatniczą i oprocentowaniem 4% dla środków do wysokości 4 tysięcy złotych (warunki są gwarantowane do 30 czerwca 2017!)

Z oferty można skorzystać za pomocą strony internetowej organizatora do 27 listopada 2015.  

Kto może wziąć udział w promocji? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zdobyć 100zł premii oraz móc cieszyć się darmowym kontem bankowym z atrakcyjnym oprocentowaniem środków?


[strefa okazji] to sekcja, w której co jakiś czas opisuję atrakcyjne promocje usług finansowych, np. kont osobistych, kont oszczędnościowych i lokat terminowych. Przede wszystkim takie, z których sam korzystam. Większość z nich jest ograniczona w czasie.

Nie opisuję wszystkich okazji i promocji. Jest ich naprawdę dużo.

Jeśli ktoś chce być z tego typu informacjami na bieżąco, polecam wyspecjalizowane w nich blogi innych autorów, np. Jak Oszczędzić, Konto i Lokata czy Bankobranie.

Jeśli ktoś skorzysta z oferty za pomocą odnośnika w tym artykule, otrzymam za to wynagrodzenie.


Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji promocyjnej banku BZWBK i Agory udział może wziąć każdy, kto:

 • jest pełnoletnim obywatelem Polski,
 • od 31 sierpnia tego roku nie miał konta bankowego w złotówkach w BZWBK,

Warunkiem udziału w akcji jest również udzielenie bankowi zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Konieczne będzie również podanie swojego numeru telefonu.


Z oferty można skorzystać za pomocą strony internetowej organizatora do 27 listopada 2015.  

Co zrobić, żeby dostać 100zł premii?

W skrócie – założyć za pośrednictwem specjalnej strony konto Godne Polecenia w BZWBK z kartą płatniczą (do 27 listopada 2015), wydać nią 100zł w dowolnych transakcjach bezgotówkowych (do 31 grudnia 2015) oraz uzupełnić konto do przelewu premii na stronie organizatora (do 14 lutego 2016).

Jak to wygląda krok po kroku?

Krok pierwszy: rejestracja na stronie internetowej promocji oraz kliknięcie w link potwierdzający, który Agora prześle nam w wiadomości e-mail (przykład poniżej)

Konto z premią

Krok drugi: wyrażenie zgód wobec banku i złożenie wniosku o promocyjne konto Godne Polecenia z kartą płatniczą (początek procesu poniżej)


Krok trzeci: wydatnie kartą płatniczą powiązaną z promocyjnym kontem 100zł w transakcjach bezgotówkowych do 31 grudnia 2015

Krok czwarty: uzupełnienie danych konta do przelewu 100zł premii od organizatora promocji na stronie internetowej do 14 lutego 2016).

Premia zostanie wypłacona bez potrącania podatku dochodowego do 29 lutego 2016.

Z oferty można skorzystać za pomocą strony internetowej organizatora do 27 listopada 2015.  

Jakie są parametry konta Godnego Polecenia w tej promocji?

Do mnie najbardziej trafiła prostota tej promocji. Drugim kluczowym argumentem jest to, że konto bankowe związane z promocją jest bardzo atrakcyjne – bezpłatne i dobrze oprocentowane. Nie pogardzę oprocentowaniem 4% w skali roku, nawet jeśli dotyczy tylko 4 tysięcy złotych.

W regulaminie promocji (całość) BZWBK zwalnia uczestników z opłat za prowadzenie konta i korzystanie z karty płatniczej do 30 czerwca 2017 roku.

Zresztą 4% dla środków do 4 tysięcy złotych (oraz 1% dla nadwyżki) też są objęte gwarancją do 30 czerwca 2017.

Nie ma się do czego przyczepić.

Z oferty można skorzystać za pomocą strony internetowej organizatora do 27 listopada 2015.

Tutaj wszystkie artykuły o ofertach bankówlokatach bankowych oraz funduszach inwestycyjnych.

2 komentarze:

 1. Dodam, że poza Agorą, czyli składając wniosek już bezpośrednio ze strony banku, można otworzyć jeszcze dwa dodatkowe rachunki (Konta Godne Polecenia) w promocji na 4%. Tu nie ma potrzeby wnioskowania o kartę debetową (choć jest możliwość) ale niestety bank przyjmuje wnioski o drugie i trzecie konto tylko w wersji KURIEREM, a wersję przelewem weryfikacyjnym - odrzuca. Dziwne, ale przetestowane również przeze mnie. Dodatkowe konta funkcjonują pod tym samym loginem co pierwsze, więc stanowią jakby rachunki oszczędnościowe z możliwością wielokrotnych wypłat, co jest dziś rzadkością w bankach. Po aktywacji w szczegółach konta widać, że wszystkie trzy rachunki oprocentowane są na 4%, co zresztą bank do 30.06.2017 r. gwarantuje w regulaminie.
  Pozdrawiam
  Fabian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za dodatkowy trick. Czy w wersji poza programem partnerskim Agory nowy klient też otrzymuje 100zł premii za 100zł wydatków?

   Pozdrawiam, proszę wracać!

   Usuń

A co Ty sądzisz?