środa, 18 listopada 2015

[strefa okazji] Darmowe konto bankowe w T-Mobile Usługi Bankowe ze zwrotem 5% wydatków kartą (program zakończony)

Moje konto w T-Mobile Usługi Bankowe jest jeszcze z czasów Alior Sync, ale praktycznie z niego nie korzystałem. Nie miałem też karty płatniczej T-Mobile Usługi Bankowe.

Nowa promocja, w której bank zwraca klientom 5% wydatków kartą, przekonała mnie, żeby ją założyć. Planuję robić nią ok. 500zł wydatków miesięcznie (które do tej pory robiłem kartą w moim głównym banku) i cieszyć się maksymalnym zwrotem, czyli 25zł miesięcznie.

Do promocji mogą przystąpić obecni klienci T-Mobile Usługi Bankowe (wymaga to jej aktywowania przez infolinię) oraz nowi klienci. Konto jest darmowe, a miesięczna opłata za kartę (6zł) nie jest pobierana, jeśli wydamy nią miesięcznie co najmniej 200zł (które i tak chcemy wydać, żeby cieszyć się z 5% zwrotu).

Co jeszcze warto wiedzieć o tym koncie? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby cieszyć się zwrotem 5% wydatków kartą do konta bankowego T-Mobile? Czy trzeba być jednocześnie klientem telekomu?


[strefa okazji] to sekcja, w której co jakiś czas opisuję atrakcyjne promocje usług finansowych, np. kont osobistych, kont oszczędnościowych i lokat terminowych. Przede wszystkim takie, z których sam korzystam. Większość z nich jest ograniczona w czasie.

Nie opisuję wszystkich okazji i promocji. Jest ich naprawdę dużo.

Jeśli ktoś chce być z tego typu informacjami na bieżąco, polecam wyspecjalizowane w nich blogi innych autorów, np. Jak Oszczędzić, Konto i Lokata czy Bankobranie.

Jeśli ktoś skorzysta z oferty za pomocą odnośnika w tym artykule, otrzymam za to wynagrodzenie.


Jak działa zwrot 5% wydatków kartą T-Mobile Usługi Bankowe?

T-Mobile Usługi Bankowe zwróci klientom korzystającym z tej promocji 5% wydatków kartą. Górna granica zwrotu w miesiącu to 25zł (w skali roku to 300zł). Zwrot trafia na nasze konto do 15. dnia następującego po miesiącu, w którym wykonaliśmy transakcje kartą.

Chodzi o transakcje bezgotówkowe, również w internecie, z wyjątkiem kilku kategorii (np. kasyna, zakłady bukmacherskie, przekazy pieniężne, płatności w instytucjach finansowych). Cała lista wykluczeń w regulaminie.

W promocji uczestniczyć mogą obecni i nowi klienci. W każdym przypadku niezbędne będzie:

a) posiadanie konta i karty płatniczej w T-Mobile Usługi Bankowe,
b) wyrażenie zgód na przetwarzanie informacji do celów marketingowych oraz weryfikację historii zobowiązań,
c) w danym miesiącu na koncie odnotowano wpływ wynagrodzenia, stypendium, świadczenia socjalnego (bez względu na kwotę) lub 2 tysięcy złotych z dowolnego rachunku poza T-Mobile Usługi Bankowe

Obecni klienci muszą aktywować promocję na infolinii banku (np. przez telefon lub system transakcyjny).

Co jeszcze warto wiedzieć o koncie w T-Mobile Usługi Bankowe?

T-Mobile Usługi Bankowe nazywał się kiedyś Alior Sync i był internetową „odnogą” Alior Banku. W ubiegłym roku markę Alior Sync zastąpiła marka T-Mobile Usługi Bankowe, chociaż faktycznym dostawcą usług jest wciąż Alior Bank.

T-Mobile Usługi Bankowe to rezultat współpracy między Alior Bankiem i firmą T-Mobile. Nie trzeba korzystać z usług telekomunikacyjnych T-Mobile, żeby zostać klientem T-Mobile Usługi Bankowe (chociaż można i są z tego dodatkowe korzyści).

Tak wygląda system transakcyjny T-Mobile Usługi Bankowe. Można za jego pomocą skontaktować się z infolinią (chat, rozmowa lub wideo). T-Mobile Usługi Bankowe ma aplikację na urządzenia mobilne.

Tomasz Kot - Jestem w T-Mobile zwrot wydatków kartą do konta
Wnętrze systemu transakcyjnego T-Mobile Usługi bankowe

Konto prowadzone jest bezpłatnie. Nie ma opłat za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą oraz krajowe przelewy internetowe (w tym 10 natychmiastowych).

Karta do konta wydawana jest za darmo. Za jej używanie też nie ma opłat, jeśli wydamy nią w transakcjach bezgotówkowych co najmniej 200zł miesięcznie. W przeciwnym razie opłata wynosi 6zł miesięcznie.

W tej chwili z kontem i kartą w T-Mobile Usługi Bankowe powiązana jest promocja polegająca na zwrocie 5% wydatków kartą (do 25zł miesięcznie). Cały regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

A co Ty sądzisz?