wtorek, 29 marca 2016

[strefa okazji] Darmowe konto bankowe oprocentowane na 4% z premią 120zł za spełnienie prostych warunków

Skorzystałem z pierwszej edycji tej promocji w listopadzie 2015 roku. Wtedy za założenie konta Godnego Polecenia 4% w Banku Zachodnim WBK organizator akcji wypłacał premię 100zł. W tej edycji premia jest wyższa – 120zł.

W promocji „Godne Polecenia 4% z gwarantowaną premią 120zł” każdy, kto spełni drobne warunki, może liczyć na:

a) 120zł netto premii od organizatorów (wypłacana do 24 sierpnia 2016)
b) bezpłatne konto bankowe z darmową kartą płatniczą i oprocentowaniem 4% rocznie dla środków do wysokości 4 tysięcy złotych (warunki są gwarantowane do 30 czerwca 2017)


Kto może wziąć udział w promocji? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zdobyć 120zł premii oraz móc cieszyć się darmowym kontem bankowym z atrakcyjnym oprocentowaniem środków?


[strefa okazji] to sekcja, w której co jakiś czas opisuję atrakcyjne promocje usług finansowych, np. kont osobistych, kont oszczędnościowych i lokat terminowych. Przede wszystkim takie, z których sam korzystam. Większość z nich jest ograniczona w czasie.

Nie opisuję wszystkich okazji i promocji. Jest ich naprawdę dużo.

Jeśli ktoś chce być z tego typu informacjami na bieżąco, polecam wyspecjalizowane w nich blogi innych autorów, np. Okazyjny.net, Bezpieczne Oszczędzanie czy Jak Dorobić.

Jeśli ktoś skorzysta z oferty za pomocą odnośnika w tym artykule, otrzymam za to wynagrodzenie.


Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji promocyjnej banku BZWBK i Agory udział może wziąć każdy, kto:

 • jest pełnoletnim obywatelem Polski zamieszkałym na terytorium Polski,
 • od 15 sierpnia 2015 roku nie miał konta bankowego w złotówkach w BZWBK,

Warunkiem udziału w akcji jest również udzielenie bankowi zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Konieczne będzie również podanie swojego numeru telefonu.

Szczegółowe zasady tej akcji promocyjnej w regulaminie.


Co zrobić, żeby dostać 120zł premii?

W skrócie – założyć za pośrednictwem specjalnej strony konto Godne Polecenia w BZWBK (do 20 kwietnia 2016), zasilać je kwotą minimum 800zł w kwietniu, maju i czerwcu 2016 (w każdym z tych miesięcy) oraz uzupełnić konto do przelewu premii w aplikacji organizatora po otrzymaniu powiadomienia o przyznaniu premii (do 31 lipca 2016).

Jak to wygląda krok po kroku?

Krok pierwszy: rejestracja na stronie internetowej promocji oraz kliknięcie w link potwierdzający, który Agora prześle nam w wiadomości e-mail

Krok drugi: wyrażenie zgód wobec banku i złożenie wniosku o promocyjne konto Godne Polecenia 4% do 20 kwietnia 2016 (konieczne będzie dołączenie skanu lub kserokopii dowodu osobistego)

Krok trzeci: od kwietnia 2016 do czerwca 2016 w każdym miesiącu kalendarzowym zapewnić wpływ minimum 800zł na konto (nie mogą pochodzić z własnego konta prowadzonego w BZWBK, ale już z własnych kont w innych bankach – mogą)

Krok czwarty: uzupełnienie danych konta do przelewu 120zł premii od organizatora promocji na stronie internetowej do 31 lipca 2016 (po otrzymaniu powiadomienia o przyznaniu premii).

Premia zostanie wypłacona bez potrącania podatku dochodowego do 24 sierpnia 2016.

Z oferty można skorzystać za pomocą strony internetowej organizatora do 20 kwietnia 2016.

Jakie są parametry konta Godnego Polecenia w tej promocji?

Do mnie najbardziej trafia prostota tej promocji. Drugim kluczowym argumentem jest to, że konto bankowe związane z promocją jest naprawdę atrakcyjne – bezpłatne i dobrze oprocentowane. Nie pogardzę oprocentowaniem 4% w skali roku nawet, jeśli dotyczy tylko 4 tysięcy złotych.

W regulaminie promocji (całość) BZWBK zwalnia uczestników z opłat za prowadzenie konta i korzystanie z karty płatniczej do 30 czerwca 2017 roku.

Zresztą 4% rocznie dla środków do 4 tysięcy złotych (oraz 1% dla nadwyżki) też są objęte gwarancją do 30 czerwca 2017.

Nie ma się do czego przyczepić.

Z oferty można skorzystać za pomocą strony internetowej organizatora do 20 kwietnia 2016.

Tak wygląda „wnętrze” systemu transakcyjnego Banku Zachodniego WBK, do którego nowi klienci uzyskają dostęp:

Darmowe konto bankowe z premią kwiecień 2016 - najlepsze

Tak wygląda ekran startowy aplikacji mobilnej BZWBK:

Najlepsze konto bankowe kwiecień 2016 oprocentowane i darmowe

Nawisem mówiąc, do 17 kwietnia 2016 trwa inna promocja banku, w której BZWBK wypłaca pierwszym 2500 uczestnikom 20zł premii za wykonanie 3 płatności BLIK na min. 30zł (cały regulamin). Płatności BLIK można wykonać przez aplikację mobilną, np. płacąc za zakupy w internecie.

2 komentarze:

 1. TX za info, wniosek złożony poprzez reflink.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kłaniam się nisko. Życzę udanego korzystania z konta.
   Pozdrawiam, proszę wracać!

   Usuń

A co Ty sądzisz?