piątek, 3 czerwca 2016

[strefa okazji] Najlepszy ROR w czerwcu 2016: 100zł premii i 4% oprocentowania dla nowych klientów

Skorzystałem z pierwszej edycji tej promocji w listopadzie 2015 roku. Wtedy za założenie konta Godnego Polecenia 4% w Banku Zachodnim WBK organizator akcji wypłacał premię 100zł.

Promocja z premią 100zł wróciła w czerwcu 2016 – zmienił się tylko jej organizator.

W promocji „Comperia Bonus - edycja 6” każdy, kto spełni drobne warunki, może liczyć na:

  • 100zł netto premii od organizatorów (wypłacana do 30 września 2016)
  • bezpłatne konto bankowe z darmową kartą płatniczą i oprocentowaniem 4% dla środków do wysokości 4 tysięcy złotych (warunki są gwarantowane do 30 czerwca 2017)


Kto może wziąć udział w promocji? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zdobyć 100zł premii oraz móc cieszyć się darmowym kontem bankowym z atrakcyjnym oprocentowaniem środków?  


[strefa okazji] to sekcja, w której co jakiś czas opisuję atrakcyjne promocje usług finansowych, np. kont osobistych, kont oszczędnościowych i lokat terminowych. Przede wszystkim takie, z których sam korzystam. Większość z nich jest ograniczona w czasie.

Nie opisuję wszystkich okazji i promocji. Jest ich naprawdę dużo.

Jeśli ktoś chce być z tego typu informacjami na bieżąco, polecam wyspecjalizowane w nich blogi innych autorów.

Jeśli ktoś skorzysta z oferty za pomocą odnośnika w tym artykule, otrzymam za to wynagrodzenie.


Kto może wziąć udział w promocji?


W akcji promocyjnej banku BZWBK i firmy Comperia udział może wziąć każdy, kto:

  • jest pełnoletnim obywatelem Polski zamieszkałym na terytorium Polski,
  • od 15 sierpnia 2015 roku nie miał konta bankowego w złotówkach w BZWBK,

Warunkiem udziału w akcji jest również udzielenie bankowi zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Konieczne będzie również podanie swojego numeru telefonu.


Co zrobić, żeby dostać 100zł premii?


W skrócie – założyć za pośrednictwem specjalnej strony konto Godne Polecenia w BZWBK (do 31 sierpnia 2016, przy czym przystąpienie do promocji musi nastąpić do 30 czerwca 2016), do 31 sierpnia 2016 wykonać z promocyjnego konta co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą, płatności BLIK lub płatności mobilnych oraz uzupełnić konto do przelewu premii w aplikacji organizatora po otrzymaniu powiadomienia SMS o przyznaniu premii (do 23 września 2016).

Jak to wygląda krok po kroku?


Krok pierwszy: rejestracja na stronie internetowej promocji oraz kliknięcie w link potwierdzający, który Comperia prześle nam w wiadomości e-mail

Krok drugi: wyrażenie zgód wobec banku i organizatora oraz złożenie wniosku o promocyjne konto Godne Polecenia 4% (konieczne będzie dołączenie skanu lub kserokopii dowodu osobistego)

Krok trzeci: wykonanie do 31 sierpnia sześciu transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, płatności BLIK lub płatności mobilnych

Krok czwarty: uzupełnienie danych konta do przelewu 100zł premii od organizatora promocji na stronie internetowej w terminie do 5 dni po otrzymaniu powiadomienia o przyznaniu premii

Premia zostanie wypłacona bez potrącania podatku dochodowego na rachunek w BZWBK otwarty w promocji. Trafi na konto do 30 września 2016.


Jakie są parametry konta Godnego Polecenia w tej promocji?


Do mnie najbardziej trafia prostota tej promocji. Drugim kluczowym argumentem jest to, że konto bankowe związane z promocją jest bardzo atrakcyjne – bezpłatne i dobrze oprocentowane. Nie pogardzę oprocentowaniem 4% w skali roku nawet, jeśli dotyczy tylko 4 tysięcy złotych.

W regulaminie promocji “Konto na 4%” BZWBK zwalnia uczestników z opłat za prowadzenie konta i korzystanie z karty płatniczej do 30 czerwca 2017 roku (pełna taryfa opłat i prowizji).

Zresztą 4% rocznie dla środków do 4 tysięcy złotych (oraz 1% dla nadwyżki) też są objęte gwarancją do 30 czerwca 2017.

Nie ma się do czego przyczepić.

Tak wygląda „wnętrze” systemu transakcyjnego Banku Zachodniego WBK, do którego nowi klienci uzyskają dostęp:

Darmowe konto bankowe z premią kwiecień 2016 - najlepsze

Tak wygląda ekran startowy aplikacji mobilnej BZWBK:


Najlepsze konto bankowe kwiecień 2016 oprocentowane i darmowe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

A co Ty sądzisz?