piątek, 9 grudnia 2016

[strefa okazji] 120zł premii za założenie darmowego konta na 4% rocznie (zakończona)

Tej ofercie troszkę brakuje do ideału.

Na plus:
 • premia 120 zł od organizatora promocji (firmy Agora)
 • darmowe konto osobiste
 • oprocentowanie środków do 4 tysięcy złotych na 4% rocznie
 • dodatkowy konkurs z nagrodami
Na minus:
 • oprocentowanie 4% tylko jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu
 • 4 zł opłaty za kartę płatniczą miesięcznie, jeśli w miesiącu nie wykonamy 5 transakcji
Z promocji można skorzystać do 15 grudnia 2016 (przez tę stronę internetową). Wypłata premii na konto założone w promocji do 30 kwietnia 2017 (cały regulamin).


[strefa okazji] to sekcja, w której co jakiś czas opisuję atrakcyjne promocje usług finansowych, np. kont osobistych, kont oszczędnościowych i lokat terminowych. Przede wszystkim takie, z których sam korzystam. Większość z nich jest ograniczona w czasie.

Nie opisuję wszystkich okazji i promocji. Jest ich naprawdę dużo.

Jeśli ktoś chce być z tego typu informacjami na bieżąco, polecam wyspecjalizowane w nich blogi innych autorów.

Jeśli ktoś skorzysta z oferty za pomocą odnośnika w tym artykule, otrzymam za to wynagrodzenie.


Premia i konkurs z nagrodami


Skorzystałem z pierwszej edycji tej promocji w listopadzie 2015 roku. Wtedy za założenie konta Godnego Polecenia 4% w Banku Zachodnim WBK organizator akcji wypłacał premię 100zł.

Wciąż mam to konto. Utrzymuję tam 4 tysiące złotych oprocentowane do końca czerwca 2017 na 4% w skali roku. Biorę też udział w każdej promocji ze zwrotami 20 zł za płatności BLIK przez aplikację mobilną.

Konto bankowe z nagrodą grudzień 2016

W tej edycji promocji Konta Godnego Polecenia w BZWBK można wziąć udział do 15 grudnia 2016. Trzeba być nowym klientem banku (a dokładnie: nie być posiadaczem konta osobistego w BZWBK od 5 grudnia 2015).

Do zdobycia jest gwarantowana premia 120 zł od organizatora promocji firmy Agora.

Trzeba:
 • zarejestrować się na stronie promocji (do 15 grudnia 2016)
 • przez link organizatora złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia i kartę płatniczą Visa Sol (do 15 grudnia 2016)
 • wyrazić wymagane zgody i zawrzeć z bankiem umowę (do 15 grudnia 2016)
 • w styczniu, lutym i marcu 2017 roku zapewnić wpływ po 1000 zł na nowe konto
 • wypełnić dane do przelewu premii na stronie promocji (do 24 kwietnia 2017)

Premia zostanie wypłacona na nowe konto do 30 kwietnia 2017.

Konto Godne Polecenia jest prowadzone bezpłatnie. Środki do 4 tysięcy złotych mogą być oprocentowane na 4% rocznie (do końca 2017 roku), jeśli co miesiąc wykonamy kartą płatniczą Visa Sol pięć transakcji bezgotówkowych (regulamin „Konto z kartą procentuje”).

Za obsługę karty płatniczej Visa Sol występuje miesięczna opłata 4 zł. Można jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

W promocji można wziąć udział na tej stronie internetowej do 15 grudnia 2016.

Problematyczna karta płatnicza i konkurs z nagrodami


Warunki otrzymania gwarantowanej premii są proste – trzeba tylko założyć konto w tej promocji i przelać po 1000 zł w styczniu, lutym i marcu 2017 roku. Potem wypełnić dane i czekać na przelew 120 zł od organizatora do 30 kwietnia 2017.

Aktywne korzystanie z karty płatniczej Visa Sol „odblokowuje” dodatkowo oprocentowanie 4% rocznie do 4 tysięcy złotych (do 31 grudnia 2017!).

Trzeba jednak pamiętać o zrobieniu co najmniej 5 transakcji co miesiąc. W przeciwnym wypadku:

 • oprocentowanie Konta Godnego Polecenia wyniesie 0%
 • wskoczy miesięczna opłata za używanie karty płatniczej 4 zł

Na osłodę organizatorzy dodali do promocji konkurs z nagrodami. Polega na stworzeniu hasła promującego korzystanie z karty „Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK”.

Do wygrania telewizor, 5 smartwatchy i 15 ekspresów do kawy. Wystarczy stworzyć hasło zachęcające do korzystania z karty płatniczej Visa Sol przez ferie zimowe i wpisać je na stronie promocji do 31 marca 2017.

Wśród warunków udziału w konkursie są skorzystanie z tej promocji i utrzymanie Konta Godnego Polecenia w BZWBK do dnia wyłonienie zwycięzców (30 kwietnia 2017).

Anegdota: kilka lat temu wygraliśmy z żoną (wtedy dziewczyną) 20 tysięcy złotych (!) do wydania w biurze podróży w konkursie na hasło reklamowe dla sieci restauracji Sfinks. Polecieliśmy za to na objazdówkę po Chinach. Takie rzeczy naprawdę się zdarzają!

W każdym razie, kartę płatniczą Visa Sol trzeba założyć, żeby w ogóle wziąć udział w tej promocji.

To, co zrobimy z nią potem, zależy tylko od nas. Jej utrzymanie czy używanie nie jest warunkiem otrzymania premii od organizatora. Nie jest nawet warunkiem wzięcia udziału w konkursie z nagrodami na hasło.

Jeśli ją jednak utrzymamy, warto wykonać nią min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. To „odblokuje” oprocentowanie konta i pozwoli uniknąć opłaty miesięcznej za obsługę karty.


W promocji z gwarantowaną premią 120zł i konkursem z nagrodami można wziąć udział na tej stronie internetowej do 15 grudnia 2016.

Tutaj wszystkie artykuły o ofertach bankówlokatach bankowych oraz funduszach inwestycyjnych.

2 komentarze:

 1. Witaj Michale
  Chyba masz szczęście do tych nagród od BZ WBk. Ja kiedyś dostałem od nich karte prepaid na 20 zł za konkurs w którym wogóle nie brałem udziału! A gdy brałem udział w konkursach to nie otrzymywałem żadnych wiadomości albo krótko: przykro nam pula nagród została wyczerpana. Nie jest to również bank który szanowałby wieloletniego klienta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie wpłynęło mi kolejne 20 zł premii za płatności BLIK.

   A który bank dopieszcza stałych klientów? Chyba tylko raz zdarzyło mi się coś miłego ze strony takiego banku (mBank). W ramach zachęcania mnie do założenia karty debetowej mogłem wydać 200 zł na kolację w dowolnej restauracji - zabraliśmy z żoną parę znajomych do greckiej restauracji w Poznaniu. To było przyjemne.

   Pozdrawiam, proszę wracać!

   Usuń

A co Ty sądzisz?