[dobre praktyki]

[dobre praktyki] to cykl edukacyjny przygotowany we współpracy ze Skarbiec TFI, które oferuje Program Emerytalny, kompleksowy system dobrowolnego oszczędzania na emeryturę wykorzystujący ulgi podatkowe na IKE i IKZE.

Ten cykl to dobry punkt startowy dla osób, które przyglądają się IKE i IKZE z funduszami inwestycyjnymi jako potencjalnemu rozwiązaniu problemu braku prywatnych, długoterminowych oszczędności i potrzebują praktycznego, przyjaznego, ale niebanalnego wprowadzenia.

Na cykl składa się pięć artykułów podpowiadających, jak odpowiedzialnie zorganizować swoje długoterminowe oszczędności na IKE i IKZE z funduszami inwestycyjnym.


Partnerem cyklu [dobre praktyki] jest Skarbiec TFI, dostawca Programu Emerytalnego, kompleksowego systemu oszczędzania na dobrowolną emeryturę z wykorzystaniem ulg podatkowych IKE i IKZE.

W Programie Emerytalnym Skarbiec TFI oszczędności mogą być dowolnie dzielone między rejestr IKE, IKZE oraz PSO (program systematycznego oszczędzania). Do dyspozycji klientów są dwa portfele modelowe oraz portfel indywidualny z dostępem do subfunduszy Skarbiec FIO, w tym funduszu stabilnego wzrostu Skarbiec III Filar. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

A co Ty sądzisz?