niedziela, 20 listopada 2016

[strefa okazji] Konto bankowe z premią 100 zł za założenie i bardzo dobrą ofertą depozytową dla nowych klientów (zakończona)

Nareszcie prosta promocja, z której mogę skorzystać.

Nigdy nie byłem klientem Banku Millennium (żona jest odkąd ją znam). To kwalifikuje mnie jako nowego klienta, który za założenie i wykonanie kilku prostych operacji na koncie może otrzymać 100 zł gwarantowanej premii.

Lubię gwarantowane premie. Tym bardziej że od dłuższego czasu przymierzałem się do otwarcia konta w Banku Millennium, żeby skorzystać z niezłej oferty depozytowej dla nowych klientów.

Nadarza się więc okazja, żeby ustrzelić premię pieniężną 100 zł i promocyjne warunki na depozytach bankowych dla nowych klientów za jednym zamachem.

Zresztą, w tej promocji (organizowanej przez firmę Agora) jest sposób, żeby zwiększyć kwotę premii nawet do 600 zł łącznie.


[strefa okazji] to sekcja, w której co jakiś czas opisuję atrakcyjne promocje usług finansowych, np. kont osobistych, kont oszczędnościowych i lokat terminowych. Przede wszystkim takie, z których sam korzystam. Większość z nich jest ograniczona w czasie.

Nie opisuję wszystkich okazji i promocji. Jest ich naprawdę dużo.

Jeśli ktoś chce być z tego typu informacjami na bieżąco, polecam wyspecjalizowane w nich blogi innych autorów, np. Moniaki czy Cardholder.

Jeśli ktoś skorzysta z oferty za pomocą odnośnika w tym artykule, otrzymam za to wynagrodzenie.


Konto 360º w Banku Millennium z premią 100 zł dla nowych klientów


Organizatorem promocji jest firma Agora. Żeby otrzymać 100 zł premii należy:

  najlepsze konto bankowe z premią listopad grudzień 2016
 • do 7 grudnia 2016 zarejestrować się na stronie promocji stworzonej przez organizatora i potwierdzić swoją rejestrację,
 • przez link udostępniony przez organizatora przejść na stronę Banku Millennium i wypełnić wniosek o konto 360º lub 360º Student
 • do 13 grudnia 2016 umowę trzeba podpisać albo przez kuriera, albo w oddziale banku (niestety niemożliwe jest zrobienie tego przez przelew z konta w innym banku)
 • wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych


Są również warunki związane z aktywnym korzystaniem z konta:

 • i w styczniu, i lutym 2017 na nasze nowe konto w Banku Millennium musi wpłynąć min. 1000 zł (np. przelewem z innego banku)
 • i w styczniu, i w lutym 2017 musimy wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą do naszego nowego konta lub systemem BLIK


I tyle. Za te działania nowemu klientowi należy się premia 100 zł.

W promocji konta 360º w Banku Millennium można wziąć udział przez tę stronę internetową.

Kiedy i jak zostanie wypłacona premia?


Do 20 marca 2017 każdy uczestnik zostanie poinformowany o przyznaniu mu premii.

Do 24 marca 2017 będzie czas na wypełnienie na stronie promocji numeru naszego nowego konta w Banku Millennium. To właśnie na to konto trafi 100 zł premii.

Do 31 marca 2017 nastąpi wypłata premii.

W promocji konta 360º w Banku Millennium można wziąć udział przez tę stronę internetową.

Więcej o koncie 360º w Banku Millennium oraz o produktach depozytowych


Nigdy nie byłem klientem Banku Millennium, ale jest to pierwszy i jedyny bank mojej żony. Nie rozumiem, dlaczego tak go lubi, ale nigdy nawet nie zająknęła się, że chciałaby coś zmieniać.

Konto 360º jest darmowe pod warunkiem spełnienia dwóch warunków w każdym miesiącu:

 • zasilenia konta kwotą co najmniej 1000 zł
 • wykonania co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą płatniczą lub systemem BLIK przez aplikację mobilną


Jeśli spełnimy te warunki, Bank Millennium nie pobierze żadnych opłat za prowadzenie konta i korzystanie z karty płatniczej.

Jeśli ich nie spełnimy, wskakuje 8 zł opłaty miesięcznej za prowadzenie konta oraz 7 zł za obsługę karty (cała tabela opłat dla konta i dla karty).

Osobiście jestem w tej chwili najbardziej zainteresowany ofertą depozytową Banku Millennium dla nowych klientów.

Po założeniu konta 360º będę chciał wykorzystać promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, czyli 2,7% rocznie przez pierwsze trzy miesiące do kwoty 100 tysięcy złotych.

Po instalacji aplikacji mobilnej można też skorzystać z jednorazowej Lokaty Mobilnej, której oprocentowanie w tej chwili wynosi – o ile się nie mylę – 2,75% rocznie przez trzy miesiące do kwoty 10 tysięcy złotych.

Jest jeszcze IKE z rachunkiem oszczędnościowym w Banku Millennium, najlepsze na rynku. Niestety nie mogę z niego skorzystać, ponieważ prowadzę swoje IKE gdzieś indziej. Moja żona oszczędza na IKE w Banku Millennium.

W promocji konta 360º w Banku Millennium można wziąć udział przez tę stronę internetową.

Tak wygląda wnętrze systemu transakcyjnego. Wniosek o konto złożyłem w poniedziałek, formalności dopełniłem tego samego dnia w oddziale (może z 10 minut). Aktywowałem już serwis internetowy i aplikację mobilną Wszystko działa.

Konto z premią Bank Millennium


Konto 360º w Banku Millennium z premią 100 zł dla nowych klientów - podsumowanie


Promocja spełnia moje prywatne kryteria – nie jest specjalnie czasochłonna i pracochłonna w stosunku do korzyści.

Dla mnie oprócz gwarantowanej premii pieniężnej w kwocie 100 zł za założenie i minimalną aktywność na koncie (wypłaconej do 31 marca 2017) korzyścią będzie możliwość wykorzystania dobrej oferty depozytowej banku dla nowych klientów – konta oszczędnościowego na 2,7% rocznie oraz lokaty mobilnej na 2,75% rocznie.

Nie poszukuję nowego konta bankowego „na dłużej”, więc jeśli w międzyczasie nie pojawi się jakiś powód, żeby nadal utrzymywać konto osobiste w tym banku, po okresie promocji i wykorzystaniu oprocentowania dla nowych klientów prawdopodobnie je zamknę.

W promocji konta 360º w Banku Millennium można wziąć udział przez tę stronę internetową.

Dodatkowe premie za polecanie konta 360º


Zapomniałbym: Bank wypłaci nowym klientom dodatkową premię w wysokości 50 zł za skuteczne polecenie tego konta kolejnej osobie. Łącznie można „dorobić” w ten sposób do 500 zł skutecznie polecając konto 360º w Banku Millennium 10 osobom (więcej w regulaminie)

I jeszcze jedno: Bank Millennium na swojej stronie internetowej prowadzi w tej chwili inną promocję konta 360º. Nowi klienci mogą uzyskać do 360 zł premii, która działa jednak na innych zasadach. Premia bierze się ze zwrotów 5% wydatków systemem BLIK (do 30 zł miesięcznie) oraz 2% wydatków kartą (do 30 zł miesięcznie) przez 6 miesięcy od otwarcia konta. 360 zł to oczywiście wyższa kwota niż 100 zł, ale zdobycie tej premii nie jest gwarantowane, wymaga wydawania pieniędzy i to w nienaturalny sposób, a do tego jest rozłożone na 6 miesięcy. Co kto lubi.

2 komentarze:

 1. Dwa pytania:
  - Jak długo musi funkcjonować konto po uruchomieniu promocji?
  - Czy są opłaty specjalne za likwidację konta?
  - Czy gratyfikacja jest wypłacana w depozycie do dowolnego dysponowania (np. wypłata z bankomatu)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za pytania,

   Warto mieć je do 31 marca 2017 - wtedy będzie wypłata premii. Jeśli nic mi się nie odmieni, planuję je zamknąć albo w dzień wypłaty premii, albo dzień później.

   Nie ma opłat za likwidację konta.

   Tak - z 100 zł premii można zrobić co się chce, np. przelać do innego banku, wypłacić w bankomacie kartą do konta, zapłacić za zakupy, itp.

   Pozdrawiam, proszę wracać!

   Usuń

A co Ty sądzisz?