poniedziałek, 26 marca 2012

Sprzedam polisę Skandia, Axa, Generali, Aegon, Nordea – czy warto i jak to zrobić

Na forach i tablicach ogłoszeń nie brakuje chętnych do sprzedania swoich inwestycji w ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych (UFK) typu Skandia, Axa, Generali, Aegon czy Nordea. Przyczyn powstania rynku wtórnego polis jest wiele, ale dla myślących o wyjściu z tego produktu inwestycyjnego najważniejsze jest teraz podjęcie właściwej decyzji oraz zorganizowanie transakcji tak, żeby nie skomplikować swojej sytuacji jeszcze bardziej.

W tym wpisie nie odpowiem na pytanie, czy warto sprzedać akurat Twoją polisę, ale przedstawię kilka informacji, które pozwolą Ci podjąć decyzję samodzielnie. Na koniec napiszę o tym, jak to bezpiecznie zrobić od strony technicznej.

Na początek kilka ważnych faktów prosto z umów, które wszyscy (również ja) podpisywaliśmy, mam nadzieję świadomie, ze Skandią, Aegonem, Axą i innymi.
Czy można polisę zerwać przed jej upływem?
Oczywiście, że tak, ale ubezpieczyciel potrąci sobie opłatę likwidacyjną, malejącą (proporcjonalnie do kapitału) ze stażem w programie. Wynosi ona od 100% do 4% wartości inwestycji w zależności od tego, w którym roku obowiązywania umowy rezygnujemy. To najdroższe rozwiązanie z możliwych.
Czy można zrobić coś innego, żeby nie opłacać składek?
Można zawiesić opłacanie składek na pewien okres. W Skandii jest to 12 miesięcy po upływie 3 roku programu. Można również wystąpić o zmianę częstotliwości naliczania składek, jeśli to nam pomoże opanować kryzys. To rozwiązanie dla tych, których sytuacja finansowa zmusza do chwilowego zaprzestania systematycznych oszczędności.
Czy można jakoś odzyskać pieniądze z polisy inwestycyjnej bez ponoszenia kosztów likwidacyjnych?
Niestety, takiej możliwości nie ma, chyba że... odstąpimy od umowy w terminie 30 dni od jej doręczenia (cokolwiek to oznacza w praktyce – wizytę listonosza, datę stempla pocztowego, nasz podpis pod umową?). To rozwiązanie dla klientów, którzy szybko zorientują się, że polisa inwestycyjna im nie odpowiada.
A może jednak zostać w programie?
Jeśli nie potrzebujemy na gwałt naszych zamrożonych pieniędzy, warto rozważyć pozostanie. Frustracja pozbywających się polis często wynika ze słabych wyników ich inwestycji, a te wynikają z kolei z niewiedzy lub braku czasu na zarządzanie nimi.

Co możemy zrobić w takiej sytuacji?

1. Stopniowo
dokształcić się z rynku inwestycji kapitałowych oraz naszej platformy inwestycyjnej. Tylko czy jeśli nie zrobiliśmy tego do tej pory, wystarczy nam determinacji, żeby zrobić to teraz?

2. Zdać się na jeden z portfeli modelowych (dopasowuje inwestycje do naszego profilu inwestycyjnego – ile mamy lat, ile będziemy inwestować, jakie tolerujemy ryzyko straty).

3. Wybrać fundusze gwarantowane lub o najniższym stopniu ryzyka (np. obligacji). Nasze zyski będą dużo niższe niż to, co opowiadał doradca, ale uda nam się lepiej ochronić kapitał przed stratą.

4. Skorzystać z dodatkowych usług doradcy inwestycyjnego. Są płatne, ale w zamian dostajemy rekomendacje i możemy aktywnie zarządzać swoimi oszczędnościami. Po raz kolejny to my ponosimy jednak ryzyko ewentualnego niepowodzenia ich porad. Strony dwóch takich komercyjnych doradców tutaj i tutaj. Lista licencjonowanych doradców inwestycyjnych tutaj.

Innym źródłem frustracji są wysokie opłaty za ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy. Niestety, nie ma tu praktycznie żadnych możliwości manewru, żeby je usunąć lub nawet znacząco obniżyć.
Jak najkorzystniej pozbyć się polisy inwestycyjnej Skandia, Axa, Aegon czy Generali?
Za pomocą cesji praw do polisy. Jest to umowa cywilnoprawna pomiędzy osobą ubezpieczającą (nami) oraz osobą trzecią (kupującym) przenosząca na nią prawa i obowiązki w ramach polisy.

Firmy ubezpieczeniowe mają do tego swój formularz. Tutaj formularz Skandii. Ale uwaga! –  ten świstek nie załatwia wszystkiego; to tylko formularz przeniesienia praw i obowiązków ubezpieczającego. To nie to samo co pełna cesja.

Już wyjaśniam. Problemem tego typu transakcji jest to, że w umowie ubezpieczający to nie to samo co ubezpieczony. Firmy mają procedury, żeby zmienić ubezpieczającego (płatnika), ale ubezpieczony (ten, który otrzyma pieniądze) nie może być zmieniony. Ma on też niezbywalne prawo wyznaczania osoby uposażonej (czyli kogoś, kto otrzyma wartość ubezpieczenia na wypadek śmierci).

Te dwie ostatnie kwestie (przeniesienie praw i obowiązków ubezpieczonego oraz sprawa wyznaczania uposażonego) muszą być uregulowane osobną umową. Wtedy nastąpi pełna cesja. W przeciwnym razie płatnik się zmieni, ale nie będzie miał prawa do wypłaty ubezpieczenia ani ustalenia osoby uposażonej.

Ta dość zawiła konstrukcja jest niestety niezbędna, żeby dopiąć transakcję na ostatni guzik. Tutaj ktoś sprzedaje (za 97zł – niezły zarobek na kłopotach ludzi) wzór umowy cesji polisy inwestycyjnej. W pierwszym komentarzu do tego wpisu są wkazówki, jak zrobić to za darmo.
Jak szukać ofert kupna?
Rynek wtórny polis inwestycyjnych rozwinął się do tego stopnia, że powstały nawet strony internetowe w formie tablic ogłoszeń dedykowanych takim transakcjom.

1. www.sprzedajpolise.pl 
2. poolisa.pl 

Inne miejsca w internecie, gdzie często widziałem oferty sprzedaży i (rzadziej) kupna to:


--------------

Nie namawiam nikogo do sprzedaży polisy. Jest to w większości przypadków spora strata finansowa, szczególnie jeśli wychodzimy po kilku latach trwania programu. Sam jestem właścicielem programu Skandia (od lutego 2012) i nie zamierzam rezygnować. Na MojaPrzyszlaEmerytura.pl będę opisywał losy swojej inwestycji.

87 komentarzy:

  1. No to ja pomogę w sprawie umowy.
    Wystarczy przerobić zwykłą umowę cesji np z Bankiem. Przykład tu:

    http://www.mbank.pl/download/Przydatne_dokumenty/Kredyty_dla_osob_fizycznych/Kredyt_samochodowy/Umowa_cesji_praw_z_polisy_ubezpieczeniowej.pdf

    pozdrawiam
    http//:insurancemarket.pl

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witam, zamierzam kupić cesję polisy Aegon.
      Na infolinii dowiedziałem się, że nie ma problemu ze zmianą ubezpieczonego.
      Oznacza to, że należy podpisać dwie oddzielne umowy?
      1. Przeniesienie praw i obowiązków ubezpieczonego
      2. Umowa dotycząca wyznaczania uposażonego

      Usuń
  2. Witam, kupienie częściowo opłaconej polisy to moim zdaniem bardzo trafny ruch, szczególnie jeśli jest spora zniżka wobec jej realnej wartości. Jest to w tej chwili najlepszy sposób wejścia w ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy.

    Moim zdaniem nie ma znaczenia, czy jest to jedna czy dwie umowy, ale obie sprawy powinny być jasno uregulowane, żeby uniknąć komplikacji w przyszłości. Niestety, nie mam doświadcznia z dokładną procedurą ani przygotowania prawniczego, więc nie będę się wymądrzać, że wiem, jak to zrobić w szczegółach.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. OKAZJA!!!!
      Sprzedam AXA Plan Inwestycyjny Multi ze skłądką do IDEA Bank
      Opłacony 1rok/10lat
      Składka roczna 6000zł
      Możliwość zawieszenia lub obniżenia składki po 5 roku oszczędzania.
      Wartość polisy 5900zł

      OKAZJA - sprzedam za 1500zł z przyczyn losowych czyli za 1/4 ceny
      kontakt: lukas76@wp.pl

      Usuń
  3. W tekście masz błąd, gdzie piszesz o doradcach inwestycyjnych. Zarówno Stanisławek jak i Kajzer nie potrafili zdać do tej pory egzaminu na doradcę inwestycyjnego.
    Listę doradców inwestycyjnych znajdziesz tu:
    http://www.knf.gov.pl/Images/doradcy_inwest_lista_16_04_2012_tcm75-11751.pdf

    Jest to oficjalna lista Komisji Nadzoru Finansowego. ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzieki za podpowiedz. Nie wiedzialem. Dodam to do tekstu.

      Usuń
  4. Witam,

    Ja chętnie odsprzedam swoją polisę ubezpieczeniową:
    Plan Inwestycyjny AXA Premia
    na zasadach cesji praw

    Składka roczna 6000 zł (możliwość zmiany na składki miesięczne po 500 zł)
    Możliwość zmiany wysokości składki
    Ubezpieczenie od 12.2011 do 12.2021 (10 lat)
    Od 5 roku możliwość zawieszenia płatności składek

    Po pierwszym i po drugim roku dochodzi premia po 10% składek rocznych (po 600 zł)

    Obecna wartość to ok 6100 zł (w grudniu dojdzie 600 zł premii)
    Przez najbliższe pół roku nie trzeba nic wpłacać!

    Zostało 9 składek do wpłaty

    tel. _608_450_445_
    e-mail: polisa.axa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Witam. Na sprzedaż polisa Skandi ważna do 2039r. idealna inwestycja na przyszłość dla młodego człowieka. Wartość wpłaconych składek: 7 200 zł . Sprzedam za 5 000 zł gdyż potrzebuję pilnie gotówki, śmiertelna choroba w rodzinie, każdy grosz się przyda. Polisa zostaje zawieszona na rok - ponieważ nie dam rady zapłacić kolejnej składki. Okres obowiązkowych płatności składek - 7 lat, pozostały tylko 4 lata. Zainteresowani : 604 403 138 , sz.wojs@gmail.com . ZALEŻY MI NA CZASIE

    OdpowiedzUsuń
  6. Witam sprzdam 3 letnią polise inwestycyjną w generali. Obecna wartośc 8,5tys polisa na 10 lat oddam za 55%. składka 3.000 zł rocznie

    tel 884162977
    kraków

    OdpowiedzUsuń
  7. Witam serdecznie,
    mam do sprzedania (przeniesienia przez cesję praw na nabywcę) dwa produkty inwestycyjno-ubezpieczeniowe:
    Skandia Złoty Wiek:
    Aktualna wartość: 12.041 PLN
    Cena sprzedaży: 8.000 PLN
    Okres ubezpieczenia: 15 lat (25.11.2010-25.11.2025)
    Wysokość miesięcznej składki: 350 PLN miesięcznie (możliwość zmiany częstotliwości opłacania składki)
    Od 25.11.2013 możliwość zawieszenia opłacania składek zgodnie z OWU
    Od 25.11.2017 polisa osiągnie SPO (status polisy opłaconej), co oznacza, że właściciel nie musi już płacić składki 350 zł/mies. (chyba że chce)
    Nie ma żadnych zaległości i nigdy nie była zawieszana.
    Świetna jako produkt emerytalny lub polisa dla dziecka.
    Na wstępie zyskujesz 50% (8000 zł + 50% = 12.000 zł) !!!!

    oraz

    Aegon Multi PIN 2008 H Prestige:
    Aktualna wartość: 33.880 PLN
    Cena sprzedaży: 25.000 PLN
    Okres ubezpieczenia: 10 lat (20.01.2009-20.01.2019)
    Wysokość miesięcznej składki: 1000 PLN miesięcznie (możliwość zmiany częstotliwości opłacania składki)
    Po wpłaceniu 29.000 zł (29 kolejnych składek) polisa osiągnie SPO (status polisy opłaconej), co oznacza, że właściciel nie musi już płacić składki 1000 zł/mies. (chyba że chce)
    Nie ma żadnych zaległości.
    Polisa była zawieszona na rok przez okres 07.2011-07.2012.
    Świetna jako produkt emerytalny lub polisa dla dziecka.
    Na wstępie zyskujesz 35% (25000 zł x 35% = 33.900 zł) !!!!

    Oferty i ewentualne pytania proszę przesyłać na adres: kinglanson@gmail.com oraz pod numerem telefonu: 508399907.

    OdpowiedzUsuń
  8. Witam,

    Sprzedam polisę Generali OmniProfit.
    Okres ubezpieczenia: 10 lat
    wysokość składki: 540 zł miesięcznie
    Aktualna wartość: 14768 złotych
    Polisa opłacana od 3 lat. Za 2 lata przechodzi w bezskladkową i nie będzie konieczności comiesiecznego opłacania składki.
    Cena sprzedaży 9500 złotych

    Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy sprzedampolise@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  9. Witam,
    sprzedam drogą cesji polisę Aegon Alfa ETF (produkt niedostępny normalnie na rynku, stworzony przez jedną z firm doradztwa wspólnie z Aegonem).
    Składka 300 zł/mies, plan na 15 lat. Poszło 5 składek, jest zysk na poziomie 3%.
    Cena sprzedaży 1000 zł (możliwe negocjacje).
    Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 531-746-881.

    OdpowiedzUsuń
  10. Witam,

    Sprzedam polisę ubezpieczeniową drogą cesji praw:
    AEGON PIO Rentier Prestige - niedostępny normalnie na rynku !!!

    Składka roczna 12000 zł
    Ubezpieczenie od 12.2011 do 12.2021 (10 lat)
    Data najbliższej składki to 27.12.2012

    Zostało 9 składek do wpłaty
    Obecna wartość to ok. 12000 zł

    Cena sprzedaży to 9000 zł ZYSKUJESZ ponad 30% !!!

    Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: visitat0r@gmail.com
    lub telefoniczny: _502_528_944_

    OdpowiedzUsuń
  11. Witam,

    Sprzedam polisę Generali OmniProfit.
    Okres ubezpieczenia: 10 lat
    wysokość składki: 6000 rocznie

    Jeszcze 4 składki. Za 4 lata przechodzi w bezskladkową i nie będzie konieczności comiesiecznego opłacania składki.
    Cena sprzedaży 4000 złotych (do negocjacji)

    Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy dorcia24@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Witam

    sprzedam polisę Mult PIN Aegon
    okres ubezpiczenia: 10 lat
    wysokość składki 300 zł/m-c

    Polisa zawarata 09.2010

    obecny stan na polisie 6.400,00 zł

    sprzedam za 5.000,00 zł - do negocajcji

    tel.: 607 263 111

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. witamjestem zainteresowana,prosze o kontakt mailowy magdastokrotka100@interia.pl

      Usuń
  13. Witam,
    Witam

    Sprzedam Polisę Generali Omni Profit.
    Okres ubezpieczenia: 10lat
    wysokość składki: rocznie 3000zł lub miesięcznie 250 zł
    Pozostało do spłaty 3 lata składek do 2015 roku.
    Obecna wartość polisy 6000 zł. Sprzedam za 3000 zł. Zysk (50%)

    Osoby zainteresowane proszę o kontakt: tel. 881636959 lub mail opoczny@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Witam Pilnie Sprzedam:
    Plan Oszczędnościowy Bezpieczne Oszczędzanie TU EUROPA

    Plan 15-letni 2011-2026
    Opłacony 1 Rok
    Wpłaty Miesięczne 204zł
    Do opłacenia zaległe 2 miesiące czyli 408zł
    Do tej Pory wpłacone 9198zł
    Sprzedam za 5000zł

    Kontakt: pawlik22@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witam
      Pilnie sprzedam Multi PIn AEgon, 10 letni plan oszczędzania - składka roczna 36 tys zł, została 1 rata do polisy oplaconej w całości
      Cena 90 tys zł
      Email annamielczarek5@wp.pl

      Usuń
  15. sprzedam Plan Inwestycyjny Multi w AXA
    plan 10-letni, od 28.03.2012r.
    opłacona: 1 rok (3600 zł)
    wpłaty za mc 300 zł
    możliwość alokacji, konwersji
    sprzedam za 2500 zł
    kontakt ffunduszz@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  16. Sprzedam PLAN INWESTYCYJNY MULTI W AXA
    10-cioletni
    wartość: 3600 zł
    sprzedam: 2500 zł
    opłacony 1 rok
    wpłaty miesięczne 300 zł
    zakupiony 28.03.2012r.
    termin następnej składki 28.03.2013r.

    kontakt ffunduszz@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  17. A ja chętnie kupię jakiś program ze zniżką 50%. Zainteresowanych proszę o kontakt kupiepso@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gratuluję świetnego posunięcia i proszę o kontakt (w zakładce autor), jak sfinalizuje Pan deal - chętnie podpytam o szczegóły. Dla czytelników i dla siebie.

      Usuń
  18. Kupię polisę w Aegon TUnaŻ S.A. typ polisy jaki mnie interesuje 5 lat wpłat polisa na 10 lat głównie Multi PIN AEGON 2008 PRESTIGE choć wezmę pod uwagę mniejszą składkę niż 12000zł rocznie zainteresowanych prosze o kontakt mailowy o stanie rachunku o ilości wpłaconych składek jak również o posiadanych ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych aby nie fundusze IDEI TFI a w szczególności funduszu Idea Premium. Adres mailowy do kontaktu sokol_24@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Witam,
    chciałabym sprzedać polisę OmniProfit (Generali)
    10 lat
    2/10 opłacone
    saldo: 45 000
    sprzedam za: 25 000
    składka miesięczna: 2000

    kontakt: daytek@wp.pl
    tel: 511968572

    OdpowiedzUsuń
  20. Dziś jest możliwość odzyskania pieniędzy z polisy!!!
    A wszystko dzięki UOIKK! Produkty są masowo wycofywane ze sprzedarzy
    Jeśli są tu osobe chętne zapraszam na stronę www.oddajciemojepieniadze.pl

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Chciałem tylko zaznaczyć, że nie mam ze stroną promowaną powyżej nic wspólnego.

      Usuń
  21. Witam,

    Mam do sprzedania na zasadzie cesji plan inwestycyjny:

    Multi Program Inwestycyjny AEGON 2008 Plus.

    Składka miesięczna 300zł.
    Polisa zawarta 27.08.2010 na 10 lat.
    Wartość polisy na dzień 02.11.2012 to 5.837,64 zł.
    Wysokość wpłaconych składek od początku 5 700 zł.
    Zawieszone składki do marca 2013 roku
    Cena oczywiście jest do negocjacji.

    Zainteresowane osoby proszę o kontakt na 85miki@wp.pl

    Kupujesz za ok 55% wartości polisy czyli za 3200 zł.
    Na wejściu w oszczędzanie masz prawie 3 tyś zł na +.

    OdpowiedzUsuń
  22. Witam,
    Sprzedam (cesja) Polisę Generali Omni Profit:
    Początek okresu ubezpieczenia - 2008-10-09
    Okres trwania umowy - bezterminowo (10 lat)
    Aktualny status polisy - Aktywna
    Częstotliwość - miesięczna
    Wysokość wymaganej składki regularnej - 705,06 zł
    Data wymagalności kolejnej składki - 2012-09-08 (nie opłacona do dn. dzisiejszego tj. 07.11.2012. Opłacono 3 lata i 11 miesięcy.
    29 818,54 zł - wartość polisy na dzień 05.11.2012
    Obowiązkowe opłacanie składki przez 5 lat od pierwszej składki(czyli do 2013-10-09
    Sprzedam za 67% wartości czyli ok 20 tys.
    Propozycje proszę kierować na maila: polisa.ks@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  23. Witam,
    pilnie sprzedam z powodów osobistych, polisę AXA plan Systematicus wariat II. Wartość polisy na chwile obecną 14000 zł.
    Składka roczna 12000. Opłacono jedną składkę, termin następnej do połowy stycznia 2013. Umowa na 10 lat, po piątym roku można zmniejszyć wpłaty roczne do około 200zł miesięcznie. Można zmienić częstotliwość opłacanaia składki np. na kwartalną. Bardzo fajny plan inwestycyjny z dużą ilością funduszy inwestycyjnych, niestety z powodów osobistych zmuszony jestem sprzedać. Moja propozycja to 8500zł ale do małej negocjacji.
    zainteresowanych prosze o kontakt tel. 504923714 lub mail:
    topik.lindab@plusnet.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. AEGON! Gwarantowany program emerytalny plus. Pilnie sprzedam na zasadzie cesji. Umowa 30 letnia. Opłacone dwa lata. W sumie 7200 zł. Sprzedam za 6000. Zainteresowanych proszę o kontakt: asinstal@wp.pl lub tel. 531745333

    OdpowiedzUsuń
  25. odstąpię skandia Multi Portfel Złoty Wiek ma już trzy lata zawieszam składke na rok i zapraszam do kupna miesieczna składka 300 zł.

    kontakt karol20110@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  26. Witam,

    Chciałbym za pomocą cesji sprzedać obecnie posiadany przeze mnie produkt AEGON ALFA ETF PRESTIGE ze składką 1000 zł miesięcznie.

    Obecnie po 9 miesiącach na koncie głównym zaksięgowana kwota wynosi 12 000 zł, także kupujący ma z głowy opłacanie najbliższych 3 miesięcy.

    Dopiero od Kwietnia 2013 roku należało by wznowić wpłaty.

    Jest do produkt VIP'owski którego nie da się zakupić u sprzedawcy z AEGON.

    Konto ma już także uruchomione subkonto składek dodatkowych, które jest darmowe, także zamiast trzymać pieniądze na lokatach można by je lepiej zainwestować.

    Do produktu załączam wszystkie dokumenty oraz książeczkę OWU z ogólnymi warunkami umowy.

    Odnośnie warunków umowy i samego produktu mogę udzielić wszelkich informacji, jest to naprawdę bezkonkurencyjna inwestycja.

    Produkt jestem zmuszony sprzedać ze względu na zaciągnięty kredyt Hipoteczny, który w najbliższym czasie uniemożliwił by mi odkładanie pieniędzy na emeryturę.

    Wszelkie propozycje, bądź pytania proszę kierować na adres e-mail kaingorn@gmail.com, bądź poprzez kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793 426 209

    Miejsce przepisania praw : Warszawa bądź przedmieścia. Kwestia uzgodnienia.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Promocja: za 42% wartości
      Stopa zwrotu: 240%
      Zysk: 58%
      Cena: 5 000 zł!!

      Usuń
  27. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń


  28. Witam Państwa,

    Sprzedam polisę SKANDIA Multiportfel Spektrum Plus:

    •Okres ubezpieczenia: 30 lat
    •Początek okresu ubezpieczenia: 24.01.2008
    •Koniec okresu ubezpieczenia: 23.01.2038
    •Wysokość składki miesięcznej: 243,11
    •Wartość umowy na dzień 05.12.2012: 12 795,75 PLN
    W styczniu 2013 mija 5 lat polisy, co oznacza, że wszystkie składki wpłacone od tego momentu będą stanowiły część wolną rachunku. Sprzedaje, gdyż potrzebuje środków na inny cel. Przed zalicytowaniem proszę o kontakt 662-237-773
    Możliwe podpisanie umowy cesji polisy w Krakowie lub Warszawie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
    Cena: 9000 PLN (do negocjacji)

    OdpowiedzUsuń
  29. Witam

    Sprzedam Polise Generali sz2
    Okres ubezpieczenia 10 lat(5lat okres składkowy)
    Początek ubezpieczenia 2011
    Wysokość składki rocznej 3600.00 Płatne jednorazowo lub miesięcznie)
    Wartość umowy na dzień 3.10.1012 3645.39
    Cena 1500.00 do negocjacji

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. witam, zapytam jeszcze czy aktualne jesli tak prosze napisac na . andrzej.k@excite.it

      Usuń
  30. Witam
    Sprzedam Polise Nordea
    Okres Ubezpieczenia 10 lat(3 lata opłacone)
    Wartosc umowy 7200zł, wysokość składki 200zł miesiecznie
    Sprzedam Polise Europa
    Okres Ubezpiecznia 10 lat(2 lata opłacone)
    Wartość umowy 9000zł, wysokosc składki 186zł miesiecznie
    Sprzedam Polise Generali
    Okres Ubezpieczenia 10 lat(20 miesiecy opłacone)
    Wartosc umowy 4100zł, wysokosc składki 210zł miesiecznie
    Ceny do negocjacji, kontakt 516108102, danielbuli@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Sprzedam na zasadzie cesji praw Polisę AEGON ALFA ETF PRESTIGE z 2012 roku.
    - Składka regularna to 1000 zł /msc
    - inwestycja jest na 15 lat, z czego pierwszy rok jest już opłacony (12 000 zł)
    - polisa została założona w marcu 2012 roku, a składki trzeba opłacać od marca tego roku
    - z polisy można w każdym momencie zrezygnować i odzyskać pieniądze, koszt rezygnacji to 500 zł (przy rezygnacji tracimy 99% kosztów pierwszego roku polisy, czyli 12 000 zł)
    - po 2 latach opłacania składek (tutaj po roku bo pierwszy rok inwestycji już opłacony) można wstrzymać opłaty na wybrany przez siebie okres czasu - zaksięgowana kwota wynosi 12 000 zł
    - Jest do produkt VIP'owski którego nie da się zakupić u sprzedawcy z AEGON
    - konto ma już także uruchomione subkonto składek dodatkowych, które jest darmowe, także zamiast trzymać pieniądze na lokatach można by je lepiej zainwestować.
    - do produktu załączam wszystkie dokumenty oraz książeczkę OWU z ogólnymi warunkami umowy
    - miejsce przepisania praw : Warszawa bądź przedmieścia. Kwestia uzgodnienia.
    - CENA: 5000 zł
    Promocja: za 42% wartości
    Stopa zwrotu: 240%
    Zysk: 58%

    Mogę przesłać na maila książeczke OWU z ogólnymi warunkami umowy, jest tam opisane wszystko bardzo prosto i czytelnie, w razie chęci proszę wysłać do mnie maila z prośbą o udostępnienie książeczki.
    Produkt jestem zmuszony sprzedać ze względu na zaciągnięty kredyt Hipoteczny, który w najbliższym czasie uniemożliwił by mi odkładanie pieniędzy na emeryturę.

    OdpowiedzUsuń
  32. Sprzedam na zasadzie cesji praw Polisę MULTI PROGRAM INWESTYCYJNY AEGON 2008 PRESTIGE z 2011 roku.
    - Składka regularna to 1000 zł /msc
    - inwestycja jest na 10 lat,(obowiązek opłacania składek przez 5 lat z czego pierwszy rok jest już opłacony (12 000 zł)
    - polisa została założona w lutym 2012 roku, a składki trzeba opłacać od marca tego roku
    - Jest do produkt VIP'owski którego nie da się zakupić u sprzedawcy z AEGON
    - konto ma już także uruchomione subkonto składek dodatkowych, które jest darmowe, także zamiast trzymać pieniądze na lokatach można by je lepiej zainwestować.
    - do produktu załączam wszystkie dokumenty z ogólnymi warunkami umowy
    - miejsce przepisania praw : Warszawa
    Kwestia uzgodnienia.
    - CENA: 8000 zł(do negocjacji)

    Produkt jestem zmuszona z uwagi na zaciągnięty kredyt mieszkaniowy.

    kontakt: hiacynt5@op.pl
    tel. 607-140-047

    OdpowiedzUsuń
  33. Witam,
    Sprzedam polisę Plan Inwestycyjny AXA Premia. Składka miesięczna 521,50zł. Można zmienić na roczną lub kwartalną. Ubezpieczenie od czerwca 2011r. Obecna wartość polisy to kwota 9700zł. Odsprzedam ją za 7500zł.

    kontakt
    tel. 696-116-348
    aaniolek30@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  34. Witam serdecznie,
    Sprzedam na zasadzie cesji praw Polisę AEGON ALFA ETF PRESTIGE z 2012 roku.
    - Składka regularna to 1000 zł /msc
    - inwestycja jest na 15 lat, z czego pierwszy rok jest już opłacony (12 000 zł)
    - polisa została założona w marcu 2012 roku, a składki trzeba opłacać od marca tego roku
    - z polisy można w każdym momencie zrezygnować i odzyskać pieniądze, koszt rezygnacji to 500 zł (przy rezygnacji tracimy 99% kosztów pierwszego roku polisy, czyli 12 000 zł)
    - po 2 latach opłacania składek (tutaj po roku bo pierwszy rok inwestycji już opłacony) można wstrzymać opłaty na wybrany przez siebie okres czasu
    - zaksięgowana kwota wynosi 12 000 zł
    - Jest do produkt VIP'owski którego nie da się zakupić u sprzedawcy z AEGON
    - konto ma już także uruchomione subkonto składek dodatkowych, które jest darmowe, także zamiast trzymać pieniądze na lokatach można by je lepiej zainwestować.
    - do produktu załączam wszystkie dokumenty oraz książeczkę OWU z ogólnymi warunkami umowy
    - miejsce przepisania praw : Warszawa bądź przedmieścia. Kwestia uzgodnienia.
    - CENA: 4000 zł
    Mogę przesłać na maila książeczke OWU z ogólnymi warunkami umowy, jest tam opisane wszystko bardzo prosto i czytelnie, w razie chęci proszę wysłać do mnie maila z prośbą o udostępnienie książeczki.
    Produkt jestem zmuszony sprzedać ze względu na zaciągnięty kredyt Hipoteczny, który w najbliższym czasie uniemożliwił by mi odkładanie pieniędzy na emeryturę.

    Kontakt: 793 426 209, kaingorn@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  35. Aegon Multi PIN 2008 H Prestige:
    Aktualna wartość: 20 458,95 PLN (wpłaciłem 24 000 pln)
    Cena sprzedaży: 17 000 PLN
    Okres ubezpieczenia: 10 lat (13.01.2010-13.01.2020)
    Wysokość miesięcznej składki: 1000 PLN miesięcznie (możliwość zmiany częstotliwości opłacania składki)
    Po wpłaceniu 26.000 zł polisa osiągnie SPO (status polisy opłaconej), co oznacza, że właściciel nie musi już płacić składki 1000 zł/mies. (chyba że chce)
    Nie ma żadnych zaległości.
    Polisa była zawieszona na rok przez okres 02.2012-02.2013.
    Świetna jako produkt emerytalny lub polisa dla dziecka.
    w razie zainteresowania tel 698 742 314
    email: nitro147@wp.pl
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  36. Na zasadzie cesji sprzedam AXA PI Selekt Wariant 1
    Okres ubezpieczenia 10 lat
    Okres pozostały 9 lat
    Składka roczna 3000 zł z możliwością zmiany na miesięczną bądź kwartalną
    Data zawarcia umowy 16.01.2013
    Stan rachunku 3280 zł
    Sprzedam za 2300 zł
    Zainteresowane osoby proszę o kontakt : 519-526-513

    OdpowiedzUsuń
  37. Sprzedam polisę Multi Pin AEGON 2008.
    opłacone 1rok/ 10 lat
    składka miesięczna: 300 zł
    Saldo: 2850zł
    Sprzedam za 2000 zł
    nikea@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  38. sprzedam polisę Multi (PI Multi ze składką regularną dla Idea Bank)
    opłacone 1rok/10 lat
    składka roczna ( możliwość zmiany , 6 tys PLN )
    Saldo 6080

    Sprzedam za (cena do negocjacji )
    dudu1987@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  39. Szukam klientów na 2* Nordea po 5000/rok (osobno)
    opłacone pierwsze składki.
    Kolejne płatnę w maju i sierpniu.
    Cena do negocjacji.
    Zainteresowanych proszę o kontakt.
    Nordea jest na 10 lat( wiek do 100 lat)
    783 928 672 Marcin

    OdpowiedzUsuń
  40. SPRZEDAM-Multi Program Inwestycyjny AEGON 2008 Plus

    Aktualna wartość: 5 527.89 PLN
    Cena sprzedaży: 5 500.00PLN
    Okres ubezpieczenia: 10 lat (12.05.2010-12.05.2020)
    Nie ma żadnych zaległości.
    Świetna jako produkt emerytalny lub polisa dla dziecka.

    Oferty i ewentualne pytania proszę przesyłać na adres: cwalaszkowska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  41. Kupię polisę max 10-cio letnią ze składką do 1000 zł miesięcznie, opłaconą w połowie i więcej, za 50% wartości.
    tgli@vp.pl Tomek

    OdpowiedzUsuń

  42. Sprzedam polisę Multi Pin AEGON 2008.
    opłacone 1rok/ 10 lat
    składka miesięczna: 300 zł
    Saldo: 2830zł
    Sprzedam za 1200 zł
    aegon.aegon@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Witam,
    sprzedam polise Generali
    składka kwartalna 6500zł
    kwota: 62 000zł
    cena: 40 000zł

    kontakt: daytek@wp.pl
    tel: 511968572

    OdpowiedzUsuń
  44. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  45. Ubezpieczony to osoba, której życie jest ubezpieczone i on wskazuje uposażonego.
    Właścicielem polisy jest ubezpieczający i on może zrobić z nią wszystko, jeśli żyje ubezpieczony.
    Zatem jak ktoś kupuje polisę jako ubezpieczony i opłaca ją to jest frajerem, którego ubezpieczający może w każdej chwili wydymać. Wystarczy, że w dowolnej chwili wystawi dyspozycję wypłaty polisy bez względu na wysokość opłat likwidacyjnych. Zatem powodzenia naiwniacy.

    OdpowiedzUsuń
  46. Mam do sprzedania polisę inwestycyjną: AXA Plan Inwestycyjny Systematicus wariant II. Okres ubezpieczenia: 10 lat. Po 5 latach możliwość zmniejszenia wysokości składki do około 2000 zł rocznie. Wysokość Składki Regularnej: 12000zł, jest również możliwość zmiany na składki miesięczne po 1000 zł Częstotliwość opłacania składki: roczna ( na tą chwilę) Wartość na dzień dzisiejszy 14000 PLN Suma wpłaconych składek podstawowych:12000,00 zł. Ze względów finansowych muszę PILNIE sprzedać ten produkt w formie cesji praw do polisy. Chętnych bardzo proszę o kontakt: topik.lindab@plusnet.pl lub tel. 504923714 Proszę o konkretne propozycje cenowe, rozważę każdą.

    OdpowiedzUsuń
  47. Witam,
    Sprzedam Polise Nordea mojej klientki
    Okres Ubezpieczenia 10 lat(do końca maja płatna następna składka)
    Wartość umowy 5500zł, wysokość składki 5000zł rocznie. Zyski osiąga na Unikoronie Obligacjii 100%
    zainteresowani proszeni o kontakt z nr 783 928 672

    OdpowiedzUsuń
  48. Witam.

    Mam do sprzedania polisę Generali Omni Profit.

    muszę ja sprzedać z powodu problemów finansowych.

    Początek polisy: 10.2009r, na 10 lat

    Wartość polisy ok 40000zł(12000 rocznie, lub 1000zł miesięcznie)
    Składki do opłacania do października 2014r.

    Dla zainteresowanych 530-810-300


    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jaka jest cena za polise?
      Poprosze o kontaky na maila
      xroberto@wp.pl

      Usuń
  49. Witam,

    Sprzedam polisę AEGON Indywidualny Plan Finansowy Alfa Prestige aktualna wartość polisy to 12.000 zł( 12 000 rocznie lub 1000 zł miesiecznie). Plan inwestycyjny, na 10 lat. Dla zainteresowanych proszę o kontakt na mail: czekolada06@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  50. Witam,
    Sprzedam polisę GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE Z UBEZPIECZENIOWYM FUNDUSZEM KAPITAŁOWYM ZE SKŁADKĄ REGULARNĄ DLA KLIENTÓW ALIOR BANK SPÓŁKA AKCYJNA "ZADBAJ O PRZYSZŁOŚĆ"

    początek polisy 2010-10-02 na 10 lat
    wartość polisy 6 700,84 zł
    suma wpłat 6 600,00 zł
    składka miesięczna 200,00 zł
    @: trzepalka.tomek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  51. Witam,
    Sprzedam polisę NORDEA.

    początek polisy 2010-10-02 na 10 lat
    wartość polisy 6 700,84 zł
    składka miesięczna 200,00 zł
    suma wpłat 6 600,00 zł
    @: trzepalka.tomek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  52. Witam serdecznie,
    Sprzedam polisę OmniProfit Generali, 5 lat wpłat.
    Wartość polisy ok. 23000 zł
    Składka roczna 12000 zł
    Suma wpłat 1ooo x 24 miesiące
    Do wpłaty zostają 3 lata składek.
    Sprzedam za 20000 zł lub mniej, do negocjacji
    Kontakt:
    pawel.bernas@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  53. Sprzedam Polisę Skandia Multiportfel Złoty Wiek
    Wartość umowy: 14 323,092 PLN
    Saldo wpłat i wypłat: 9 675,00 PLN
    Okres ubezpieczenia (w latach): 30
    Początek okresu ubezpieczenia: 2011-12-30
    Koniec okresu ubezpieczenia: 2041-12-29
    Wysokość składki regularnej: 525 PLN
    Częstotliwość opłacania składek:miesięczna


    Sprzedam za 50% wartości umowy
    kontakt: rafi-79@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  54. Sprzedam Polisę Generali Omni Profit
    okres ubezpieczenia: 10 lat
    wysokość składki: rocznie 12000 zł lub miesięcznie 1000 zł
    zakupiony: 06.05.2013 r.
    termin następnej składki: 06.05.2014 r.
    pozostało do spłaty: 9 lata
    obecna wartość polisy: 12000 zł.
    sprzedam za 8000 zł.

    Osoby zainteresowane proszę o kontakt: tel. 501 262 298 lub mail awasaznik@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  55. Sprzedam polisę Aegon Alfa ETF opłącony 1 rok z 15 lat. Pozostały czas opłacania 14 lat, skłądka 300zł miesięcznie. Kapitał zebrany na dzień 15.09.2013r. to 3564.00 zł Sprzedam za 2500 zł !! Sprawa bardzo pilna !! Kontakt 534 706 280

    OdpowiedzUsuń
  56. Sprzedam polisę Generali OmniProfit. Data rozpoczęcia ubezpieczenia 22-05-2013r. Data rocznicy polisy Co 12 miesięcy 22 maja. Suma ubezpieczenia 1800zł kontakt: pampers2@buziaczek.pl cena do uzgodnienia polecam!

    OdpowiedzUsuń
  57. Sprzedam okazyjnie polisę inwestycyjną Generali za 10.500 czyli 2.000 zł taniej od jej faktycznej wartości. Wartość polisy na dzień dzisiejszy to ok 12.500,00 zł.
    • Jest to polisa Generali w programie OmniProfit – łatwe inwestowanie w fundusze kapitałowe. Można dokonywać samodzielnych wyborów funduszy według aktualnych preferencji i trendów rynkowych.
    • Istnieje możliwość dokonywania zmian w wyborze funduszy (13 razy w roku bez opłat dodatkowych i bez podatku Belki)
    • Szeroki wachlarz funduszy kapitałowych
    • Regularne wpłaty miesięczne dla mojej polisy: 289 zł
    • Program obowiązkowych wpłat upływa dnia 21.07.2014 roku – po tej dacie można przejść na bezskładkowość – czyli zgromadzone środki pracują ale nie ma obowiązku dokonywania comiesięcznych wpłat.

    kontakt: Tadeusz 502 059 701

    OdpowiedzUsuń
  58. Sprzedam polisę SKANDIA Multiportfel Złoty Wiek na zasadzie cesji:

    •Okres ubezpieczenia: 30 lat
    •Początek okresu ubezpieczenia: 2011-01-18
    •Koniec okresu ubezpieczenia: 2041-01-17
    •Wysokość składki rocznej: 6 000 (możliwa zamiana na 500zł miesięcznie)
    •Wartość umowy na dzień 22.10.2013: 18 401,03PLN
    •Umowa nie była do tej pory zawieszana, a wszystkie składki były opłacane terminowo.

    Cena: 14000 PLN (do negocjacji) –około 75% wartości rachunku
    Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu 513761186

    OdpowiedzUsuń
  59. Sprzedam polisę Skandia Comfort (wartość rachunku jest równa wysokości składki rocznej - 6000), okres ubezpieczenia 30letni (do marca 2043 roku).
    Sprzedam za 75% wartości polisy – 4500zł. Nie wykluczam możliwości negocjacji.
    Obowiązuje weń promocja: w drugim roku 14% składki rocznej, a w trzecim 21% (czyli 840 + 1260 = 2100 gratis od Skandii).
    Cesja umowy ubezpieczenia przeprowadzona profesjonalnie pod okiem doktora od Prawa Ubezpieczeniowego.
    Sprzedaż odbywa się z powodu skomplikowanej sytuacji życiowej, a nie niezadowolenia z produktu.
    Zainteresowanych proszę o kontakt: 727 930 468

    OdpowiedzUsuń
  60. Sprzedam polisę inwestycyjną Multi PIN AEGON 2008 Prestige Plus
    Korzyścią z tego rozwiązania jest przede wszystkim skrócony okres opłacania składek i wcześniejszy wykup niż w nowych rozwiązaniach tego typu. Przy polisie Aegonu jest możliwa PEŁNA CESJA praw do umowy.
    Data zawarcia 20.05.2009 r.
    Okres ubezpieczenia: 10 lat
    Aktualna wartość składki 1 000 zł miesięcznie
    Aktualna wartość polisy 31 786,28 zł
    Sprzedam za 25 000 zł
    Tel. 503959894
    e-mail: mistypulkowski@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ogłoszenie możńa usunąć, bo jest jużniekatualne

      Usuń
  61. Dzien dobry
    Mam do sprzedania polise Generali

    - nazwa polisy, jej typ, oraz okres: Polisa Generali OmniProfit. Umowa z rocznymi składkami rgularnymi, umowa na 5 letni okres wplat po 12 000 pln. Wypłata środkow po 10 latach.
    - data pierwszej wpłaty: 2011-05-17
    - aktualna wartość umowy: 33 138,70 (aktualnie opłacone są 3 składki)
    - data ostatnio opłaconej składki: 2013-05-17
    - wymagane składki: Wymagane dwie składki roczne (2014r,2015r) w kwotach po 12 360,00
    - data płatności kolejnej składki: 2014-05-17
    - oczekiwana kwota sprzedaży polisy: 25 000 pln
    - kontakt: wesk@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  62. Sprzedam Multiportfel Złoty Wiek SKANDIA
    Aby ułatwić wymianę informuję:
    - nazwa polisy - Multiportfel Złoty Wiek, składka regularna 320 zł/miesięcznie
    - data pierwszej wpłaty -04-07-2012
    - obecna wartość polisy - ok. 6737 zł
    - data ostatnio opłaconej składki - 04.03.2014
    - ew. wymagane składki od tego czasu do dziś - 0 zł
    - data płatności kolejnej składki - 04.04.2011
    - oczekiwana cena - 5000 zł (do negocjacji)
    PILNE
    - kontakt do ogłoszeniodawcy - 600-220-391 , spazik85@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  63. Sprzedam polisę inwestycyjną axa:
    -opłacone 3/10lat
    -składka regularna 200zł
    -saldo na dzień dzisiejszy 7100zł
    -cena 6000zł
    -chce sprzedać ponieważ mam kłopoty finansowe
    -numer komórki 793255877 GLIWICE

    OdpowiedzUsuń
  64. Sprzedam Polisę Generali OVB Future Invest
    Opłaconą 3lata, wartość 6200zł,składka miesięczna 220zł
    Odstąpię za kwote w okolicach 4000zł.
    tel 793440888

    OdpowiedzUsuń
  65. jestem zainteresowana kupnem polis,bardzo prosze o kontakt na maila:
    kontakt:magdastokrotka100@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  66. Witam,
    Mam do sprzedania na zasadzie cesji polisę:

    GENERALI OMNIPROFIT
    - data pierwszej wpłaty: 18.03.2008
    - okres trwania umowy bezterminowo, po 18 marca 2018 można wypłacić 100% jej wartości
    - jeśli ktoś nie chce blokować środków na wiele lat a pragnąłby mieć dostęp do wielu ciekawych funduszy różnego stopnia ryzyka umożliwiajacych pomnażanie kapitału to taka oferta jest dla niego idealna.
    - umowa ma od marca 2013 status bezskładkowy (nic już nie trzeba dopłacać!)
    - obecna wartość polisy: 25080,51 zł (wszystkie środki są ulokowane w UFK Generali Skarbiec Lokacyjny, więc wartość nie powinna wiele się zmienić)
    - oczekiwana cena 23780,00 zł – wtedy jestem skłonny umowę cesji zawrzeć od razu, z tym
    kto pierwszy potwierdzi akceptację takich warunków, jednakże rozważę każdą ofertę zaczynającą
    się od 21000,00 zł i wtedy najlepszą aktualną propozycję zaakceptuję w dniu 9 maja - proszę o wysyłanie ofert
    - w przypadku niewielkiej zmiany wartości polisy +/- 3% oczekiwana cena to 1300 zł mniej od tej wartości.
    - aktualna wartość wykupu: 18810,38 zł (75%), po 18 marca 2016 będzie to 90% a po 18 marca 2017: 95%
    - do kupowanej polisy proponuję gratisy:
    > wzór umowy cesji do użycia przy zawarciu naszej umowy (zabezpiecza głównie Kupującego)
    > dopisanie na listę adresową profesjonalnej firmy doradztwa finansowego, która będzie regularnie wysyłała świetnie przygotowane rekomendacje strategii funduszów w opcji stabilnej/długoterminowej oraz aktywnej – tylko jeśli ktoś sobie życzy być na takiej liście
    - nie podaję telefonu bo często nie mogę w pracy odebrać, gdyby ktoś jednak chciał coś doprecyzować i podał kontakt do siebie oraz preferowaną porę rozmowy – oddzwonię.
    - zapraszam więc do potwierdzenia chęci zakupu w opcji kup teraz (23780 zł) - warto! lub podania mailowo akceptowalnej ceny od 21 tys PLN (tu jednak ktoś może Cię przebić).

    Pozdrawiam,
    Radek

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. email
      : gbsie@interia.pl

      Usuń
    2. prosze napisac na mail andrzej.k@excite.it

      Usuń
  67. jestem zainteresowana kupnem polis,bardzo prosze o kontakt na maila:
    kontakt:magdastokrotka100@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  68. Witam,

    Posiadam do sprzedania 3 polisy “Ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi Generali OmniProfit Premium”

    Rozpoczęcie ochrony ubezpieczeniowej – 2013-08-02
    Okres trwania umowy – bezterminowo
    Status umowy – aktywna
    Częstotliwość opłacania składki regularnej – roczna ( możliwość zmiany na półroczną, kwartalną lub miesięczną)

    Wysokość wymaganej składki regularnej – 6 000,00 zł, 4 000,00 zł i 10 000,00 zł ( Łącznie 20 000,00 zł)

    Data wymagalności kolejnej składki regularnej – 2014-08-02

    Wartość polis na dzień dzisiejszy wynosi 19 300,00 zł

    Z powodów osobistych polisy sprzedam na zasadzie cesji w cenie 15 000,00 zł

    Kontakt: 511 106 014, lub email: antiseven@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  69. witam , jestem zainteresowany nabyciem polisy omniprofit generali -oferty prosze kierowac na maila- andrzej.k@excite.it ,dodam ze interesuje mnie legalna umowa z cesja , tylko osoby zaiteresowane pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  70. Sprzedam polisę inwestycyjną Generali Beneficio (to samo co omniprofit).
    Wartość polisy na 16/02/2015 to 7.750 zł.
    Wartość wykupu 4.900 zł
    Aktualna składka 145,50 zł miesięcznie.
    Składka opłacona do 21/01/2015
    Umowa zawarta 22/09/2009.
    Po opłaceniu 4,5 roku będzie możliwy 100% wykup.
    Po osiągnięciu wartości polisy równej 9054 zł możliwe jest przekształcenie w umowę bezskładkową.

    Interesuje mnie kwota ok. 6.500 zł, aczkolwiek rozważę każdą ROZSĄDNĄ propozycję.

    kontakt: rutkowskiad@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  71. Kupię legalnie polisę, oferty proszę kierować na miała krystiankolasinski@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  72. Sprzedam polisę Generali OmniProfit. Parametry:

    Czas trwania umowy: 5 lat z 10 mija z końcem kwietnia
    Składka miesięczna: 500 zł
    Wartość polisy: 32.000 zł
    Sprzedam za: 28.000 zł

    Kontakt: polisa@kaktus.pl

    OdpowiedzUsuń

A co Ty sądzisz?